Jdi na obsah Jdi na menu
 


GOOD CHARLOTTE

 

Obrazek

 

Americká neo - punková skupina, která vznikla v roce 1995. Členové kapely jsou : dvojčata Maddenovi, Martin a Thomas.

Joel Ryna Rueben Madden ( zpěv )
Benjamin Levi Madden ( kytara, zpěv )
Billy Martin ( kytara )
Paul Anthony Thomas ( baskytara )

 

Od roku 2000 vydali 5 desek, ze kterých nejnovější Good Morning Revival vydáná v roce 2007 , je velice úspěšná. Vystupovali  už i u nás a to v Praze. Něco o členech kapely:

Joel: Jak už jsem se zmínila, pochází z dvojčat. Od Benjamina je o pět minut mladší.Nyní ho můžeme znát jako přítele Nicole Richie a novinkou je, že spolu čekají miminko.. Joelovi je 29 let a místem narození je USA, Waldorf. Sám si píše texty, miluje tetování a kečup. Na kotníku má vytetované srdce s padající hvězdou, které ho údajně hodně bolelo.
Fotky. .

ObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Benjamin: Jak už víme, je to tedy dvojče a bratr Joela. Ve skupině hraje na kytaru a zpívá. J e mu také 29 let a místo narození je samozdřejmě stejné. Můžete ho znám pod pojmy: rozmazaná řasenka, bodliny na hlavě a piercingami, je nejstarší z celé skupiny a má nejvíce tetování. Přezdívku má Benjahole. Rád porušuje pravidla a příkazy.

ObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Billy - kytarista, 27 let, místo narození USA Maryland. Kromě kytary hraje ještě na klávesy a na klavír. Miluje zvířata, chová psy a kočky. Nejraději se kouká na Simpsonovi a Batmana. Rád kreslí, miluje holky, čte komixy. Je vegetarián, nesnáší maso a pavouky.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 Paul - baskytarista, 28 let, místo narození USA, Maryland. Miluje italskou kuchyni. Rád kouká na Simpsonovi, obdivuje Mighty mouse Nedá dopustit na svou rodinu, kamarády, miluje svoje zvířata a ve volném čase rád čte Shakespeara.Rád čte, leží v posteli, sleduje televizi a chodí do kina.Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK UŽ JSEM SE ZMÍNILA, TATO SKUPINA JE PRO MĚ TA NEJLEPŠÍ, JOEL A BEN MAJÍ NÁDHERNÝ HLAS, KTERÝ JE PLNÝ EMOCÍ A DODÁVÁ MI CHUŤ DO ŽIVOTA. MAJÍ KRÁSNÉ TEXTY A CELÁ JEJICH HUDBA  JE VYNIKAJÍCÍ .

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář